Sonuçlarıma göre böbrekte taş ve veya kum olabilir denildi, sizce enfeksiyon olabilir mi?

WBC: H 12.68 LYM#: H 4.81 NE: H 6.85 BASO%: L 0.2 Sonuç : Urobilinojen Normal Dansite: H 1030 10-12 Epitel hüc. 15-18 Eritrosit görüldü. doktorun dediği böbrekte taş ya da kum olabilir. Ürolojiye sevk etti. Enfeksiyon olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon olup olmadığını anlamanın en doğru yolu, idrar kültürü testidir.Bu test de yapılmamış.