Sonucum 1/20 değerli bu sonuç ne anlama geliyor?

Daha önce burucella geçirip geçirmediğimi sormuşsunuz.Doktorlar buna karar veremediler.Ayrıca diğer test sonuçlarım farklı hastanelerden yaptırdım Sitede mevcut ve şimdiki sonucum 1/20 değerli bu sonuç ne anlama geliyor.

Tahlil.com Cevabı : Brucella enfeksiyonu için 1/160 değerler ve üzeri değerler anlamlıdır..