Sorun var mı? Eritrosit. +- 5rbc ul Bilirubin. + 0.5 mg/dl Urobilinojen norm. 0.1 mg/dl Keton +- 5 mg/dl Protein - neg. Nitrir. - neg. Glukoz - neg.

Eritrosit. +- 5rbc ul Bilirubin. + 0.5 mg/dl Urobilinojen norm. 0.1 mg/dl Keton +- 5 mg/dl Protein - neg. Nitrir. - neg. Glukoz - neg. PH. 5.5 Dansite 1.030 Lokosit ++ 250wbc/ul İdrar sonucum boyledir idrarda yanma et parcasi gibi bisey ve kan geliyor cipro 750 ilacini aldim gecmedi tikanmada var

Tahlil.com Cevabı : İlacı doktor kontrolünde başladı iseniz hemen yeniden kontrole gitmenizi öneririz..