SPERM KONSNTRSYNU.109,2 TPLM HAREKETLİK.22,0 İLERİ HRK:17 YERND HRK:5 HAREKETSİZ:78. Ameliyat olur muyum?

Hocam variokosel ameliyatı oldum ŞUBATTAdA ondan önce toplam hareketlilik yüzde 15 iken, 05/2014deki testimde yüzde 35 idi.Bugunki test sonucumda yüzde 22 gözüküyor. HACİM: 3,0 PH : 8,0 SPERM KONSNTRSYNU.109,2 TPLM HAREKETLİK.22,0 İLERİ HRK:17 YERND HRK:5 HAREKETSİZ:78

Tahlil.com Cevabı : Ameliyat olmanıza sizi takip eden doktorunuz karar verebilir, ama sonuçlarınızda ciddi düzelme görülüyor..