Sperm tahlil saonucumu değerlendirir misiniz?

viskosite:anormal görünüm:normal hacim:3ml likefaksiyon süresi:30 dk ve üzeri abstinans süresi:4 gün sperm kondsntrasyon(milyon/ml):44milyon/ml total motilite 50% hızlı hareketli(%a) 5% yavaş hareketli(%b)30% yerinde hareketli 15% hareketsiz%50 sperm morfolojisi(%kruger) normal2

Tahlil.com Cevabı : Hızlı hareketli sperm hücresi yüzdeniz düşük.