Kan testınde trıglıserıt 33mg/dl , mchc 31,90g/dl cıktı. Her hangi bir sorun var mı?

 Kan testınde trıglıserıt 33mg/dl , mchc 31,90g/dl cıktı. bu ıkı deger dusuk olarak belırtılmıs. dıger tum degerler ( serbest t3, t4 , tsh,ldl,alt,ast,mdrd-gfr,keratının,glukoz,hemoglobın, hematokrıt,lokosıt,erıtrost,mcv,mch,trombosıt,rdw,notrofıl,lenfodıt,monosıt,eosınofıl,basofıl,mpv ) normal cıktı.hıc yuksek yok. ne anlama geldıgını ogrenebılırmıyım? tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Her şey yolunda gözüküyor.Trigliserit değerinizin düşük çıkması da,kan yağlarınızın düşük çıkmasını gösteriyor.Bu da sizin, Kalp ve Damar hastalıklarına yakalanma riskinizin az olduğunu gösteriyor.MCHC değerinin düşük çıkması da tek başına korkulacak bir şey değil.