spermiogram testi yaptırdım çocuk sahibi olabilirmiyim ?

merhaba spermiogram testi yaptırdımçocuk sahibi olabilirmiyimvolüm. 1.5 MLsperm sayısı 2.200.000 mltoplam sperm sayısı:3.300.000ileri hareketlilik - % 38yavaş ileri hareketlilik - %10yerinde hareketlilik % 7hareketsiz - %45normal morfoloji % 17aglünitasyon - yoklökosit - 100.000 mlyuvarlak hücreler 200.000 mlph - 8.0

Tahlil.com Cevabı :

Sperm sayısı yeterli görülmüyor.Ayrıca normal şekilli spermlerde de azalma var.Bir üroloji uzmanına danışmalısınız.