Spermiyogram testi sonuçlarımı arkadaniz eder misiniz?

Spermiyogram testi sonuçlarımı analiz eder misiniz?Görünüm : gri -opakMiktar : 2Ph : 8Vizkozite : YüksekSıvılaşma süresi : 30Mikroskopik inceleme :Doğrudan inceleme yöntemi ile 2-3 hareketli sperm hücresi görüldü.Cinsel perhiz 3 gün..FSH testi sonuçum : 3.38

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonucunuz normal gözükmüyor.Bir üroloji uzmanına danışın.