Spermıyogram testi yaptırdım.Degerler aşagıdadır.Yorumlarsanız sevinirim.

Spermiyogram sonucum: MİKTARI: 1 MLPH : 8.0VİZKOZİTE: AKICISPERMATOZOİD SAYIMI1 ML DE SAYIM: 2 MİLYONHAREKET-(37 C )2.NCİ SAATTE: %60 HAREKETLİ3.NCÜ SAATE: %45 HAREKETLİ6.SAATTE: %35 HAREKETLİMORFOLOJİNORMAL YAPIDA :% 55YAŞAMA COEF:2.0FERTİLİTE İNDEKSİ: %3FURUKTOZ: ( + )AGLİTÜNASYON 3. SAAT: YOKKRİSTAL 3.SAAT:YOKMİKROSKOPİK GÖRÜNÜM:Ortalama her alanda 1 -2 lokosit görüldünot:2.saatte hareketlilerin % i yeterli ileri hareketlilik vasfındadır

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayınız ve miktarı normalin altında.Üroloji bölümüne başvurun