srbest t3 9.69 serbest t4 2.97 tsh 0 çıktı?

Tiroid testlerinden  srbest t3 9.69 serbest t4 2.97 tsh 0 çıktı kadın doğum doktoruna gitmiştim bebek için , guatrın var ondan dolayı olmuyor endokronolojiye gideceksin dedi bana nasıl bi işlem yaprlar acaba tedavi olduktan sonra çocuğum olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gerekenleri söylemiş tedavi olduktan sonra tabiiki çocuğunuz olabilir