Şüpheli bir ilişki yaşadım ama hiç bir şekilde hap filan kullanmadım .

20 yaşındayım . 24 Ocakta regl oldum . 31 Ocak gibi bitti Şubatın 2 sinde şüpheli bir ilişki yaşadım ama hiç bir şekilde hap filan kullanmadım . Hala regl olmadım 24 Ocakta en son olduğumdan beri ve geçen hafta bir iki gün koyu kahverengi şeklinde leke geldi sonra günlük akıntı rengine geri döndü . Sebebi Ne olabilir ? Hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Tedbir almamakta hata ettiniz bu işler şakaya gelmez. Hamile olup olmadığınız bu şekilde karar vermemiz çok zor. Gebelik testi yapmanız veya kadın doğum doktoruna muayene olmanız size daha sağlıklı sonuç verecektir