Şüpheli ilişkiden sonraki 70. günde p24 antijen testi, 140 günde de Anti hiv testi yaptırdım sonuçlar negatif ama antikor oluşumu 6. aya kadar uzayabilir deniyor?

Şüpheli ilişkiden sonraki 70. günde p24 antijen testi, 140 günde de Anti hiv testi yaptırdım sonuçlar negatif ama antikor oluşumu 6. aya kadar uzayabilir deniyo? bu konu kafamı karıştırmaktadır bi de hepatit b ye karşı aşılıyım (antikor değeri 56) bu durum hiv için antikor üretimini geciktirmede bunun bir rolu varmı? içim rahat etmeli mi?

Tahlil.com Cevabı : Nerde deniyor? P 24 ve HIV testi ile ilgili sitemizde bir çok açıklama var.Sonuçlarınız normal, problem yok