Kızım 2,5 yaşında karın ağrılı dışkısı var.ateşi yok gaitada nadir lökosit görüldü. nefelometrik crp (H) 36,4

Kızım 2,5 yaşında karın ağrılı dışkısı var.ateşi yok gaitada nadir lökosit görüldü.nefelometrik crp (H) 36,4hematoloji hgb (L) 10,3biyokimya akş (H) 134 çıktı sadece vitamin ilacı verildi

Tahlil.com Cevabı : Gaita kültürü testi de yaptırın, enfeksiyon varlığı hakkında bişgi verecektir.Gaitada rota virus testi ve mikroskopi de önemlidir.İshal nedenini araştırmak içinserum takıldı 300 cc.reflor kullanıyorum isali azaldıama yinede isal yapıyo günde 3 kez iyileşir mine yapmam lazım antibiyotik şart mı lökosit tedavisinde