: Şüpheli korunmazsız ilişki yaşadıgım kadın hiv+ miş benm ilişkiden 234 sonra yaptırdıgım test başka olmama gerek var mı ?

 Şüpheli korunmazsız ilişki yaşadıgım kadın hiv+ miş benm ilişkiden 234 sonra yaptırdıgım test başka olmama gerek varmı HBs Ag    NEGATİF0.34                  Anti HCV    NEGATİF< 0.02                  Anti HIV    NEGATİF0.071

Tahlil.com Cevabı : Geçmiş olsun büyük tehlike atlatmışsınız.Tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevapve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..