Şüpheli temastan sonra 28.günde bu testi yaptırdım?

 Şüpheli temastan sonra 28.günde bu testi yaptırdım bir laboratuvarda sonuçlarımın normal olduğunu söylediler. etkilerini hissediyorum sanki diyareyim uzun zamandır ve lenf bezlerim şiş koltuk altı ve boyun psikolojik olabilir mi lütfen yardım edinHEPATİT B-DNA PCR KALİTATİF    NEGATİF- **HCV RNA PCR KALİTATİF    NEGATİF- **HIV-1 PROVİRAL-DNA PCR     NEGATİF- HBsAg     NEGATİF- ANTİ HIV COMBI    NEGATİF- ANTİ HCV    NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Psikolojinizin bozulduğu aynı soruyu bir gün içinde 8 kere farklı sayfalara sormanızdan belli.Sonuçlarınız negatif Sizin gibi HIV korkusu nedeniyle psikolojisi bozulan ziyaretçilerimiz için bir yazı yayımladık Aşağıdaki linkte bulabilirsiniz https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879