Şüpheli temastan sonra ki kan testi sonucum nasıl?

Benimde süpheli temastan sonra 94.gün bir tip merkezinde anti hiv test sonucum 0.18 ancak kart sistemi uygulaniyor diye bir de ozel hastanede yaptirmak istedim 102. Gün anti hiv test sonucum 0.321 aralarindaki deger farki neden bu kadar fazla?

Tahlil.com Cevabı :

Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Test sonuçlarınızda bir sorun görülmüyor.