Sürekli olarak bitkisel beslenmekteyim. Hayvansal gıdaları sadece B12 vitamini eksikliğinden az miktarda zoraki tüketiyorum.

Sürekli olarak bitkisel beslenmekteyim. Hayvansal gıdaları sadece B12 vitamini eksikliğinden az miktarda zoraki tüketiyorum. Yağlı yiyeceklerden tüketmiyorum ve yıllardır beslenme alışkanlığım bu şekilde. Rutin spor yapıyorum. Fakat LDL sürekli olarak yüksek. Sebebi neden olabilir ve daha ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : LDL değerinizi yazarsanız daha net bir fikir verebiliriz.Cevapla