Sürtünme yaşadık ella kullanmalı mıyım?

Sevgilimle iki gün üst üste onar dakikalık olmak üzere kıyafetsiz sürtünme ile ilişki yaşadık, vajinaya çok fazla temas olmadı, genellikle arkadandı. Herhangi bir boşalma olmadı diye düşünüyoruz, tam emin değiliz.Sizce ella hap alayım mı, gerekli mi?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.