Sürtünme yolu birlikte olduk pantolunum bacağında hafif bir nem var?

Tahlil.com Cevabı : Korkmanızı gerektirecek bir durum yok.

p****** :

Adetime 3 gün kala sürtünmeli ilişkim oldu bende camasir vardi . gününde adetimi oldum . ilk gün normal yoğunlukta ve kirmiziydi. 2 günün sonunda kesildi . gebelik ihtimali hala var mi

Cevap:

Hayır gebelik ihtimali yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.