Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.İçeri boşalma olmadı ama gelmiş olabildiğinden şüpheleniyoruz.

Gerekli herşeyi okudum ama sormak istiyorum.Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.İçeri boşalma olmadı ama gelmiş olabildiğinden şüpheleniyoruz. ilişkden birkaç gün sonra adet görüldü.adetten bikaç gün sonra test yapıldı negatif çıktı.ama başdönmesi halsizlik şikayeti var.ihtimaller nedir?

Tahlil.com Cevabı : Adet olmuş, test negatif çıkmış hamilelik ihtimalide ortadan kalmış.