Sürtünmeden sonra 2 kere test yaptırdım.Hamile olabilir miyim?

Merhaba , nişanlımla sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadim. Boşalma ve içe girme olmadı. İliskiden 11 gün sonra kan testi yaptırdım negatif çikti. Yaklasik 1,5 ay sonrada idrar testi yaptırdım oda negatif çıktı. Hamile olma şansım var mi acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik söz konusu değildir.Testlerde bunu desteklemektedir.