Sürtünmeden sonra düzenli adet oldum gebelik ihtimali var mı?

Merhaba hocam.Ben sürtünerek ilişkiye girdim nişanlımla. İlişkiden 18 gün sonra kan testi yaptırdım 0.18 çıktı.25 gün sonrada gebelik testi yaptım negatif çıktı.Adetlerimi düzenli oldum.Biliyorum siz çok uyardınız adet gören insan hamile olamaz diye ama bir kaç yerde okudum olanlar varmış.Bende stres yaptım galiba stresten sindirim sistemim bozuldu. İlişkiden 8 hafta sonrada ultrasona girdim hamilelik olsaydı görünürdü değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Evet hamile olsanız ultrasonda görünürdü. Hamile değilsiniz.Yaptırdığınız testler  de bu sonucu ortaya koymaktadır.