T3 4,33 – T4 11,82 -TSH 6,2 çıktı bende tiroid mi var?

1,5 yıllık evliyim eşimde sperm hareketsizliği düşüklüğü nedeni ile tüp bebek yaptırdık ve sonuç negatif .Son yaptırdığım testlerde T3 4,33 – T4 11,82 -TSH 6,2 çıktı bende tiroid mi var? Bu testleri kadın doğum doktorum istemişti. Bu sonuçlara göre bana biosteron ve kolmen verdi

Tahlil.com Cevabı : Tiroid testlerinizde sorun var.TSH yüksekliği hipotiroidism de görülür.Yani tiroid beziniz az çalışıyor.