T4 SERBEST : 1.21 --- TSH 2.11 --- B12 : 361,7 YAŞIM 36

MERHABALAR, ÖNCELİKLE BU İMKANI SAĞLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. HORMON TEST SONUCUM : T4 SERBEST : 1.21 --- TSH 2.11 --- B12 : 361,7 YAŞIM 36 YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızın referans değerleri ve cinsiyetiniz hakkında bilgi vermemişsiniz.Ancak bu haliyle genel olarak sonuçlarda kayda değer bir sorun görülmüyor.