Tahlil değerlerim;

glukoz: 368üre 22kreatinin: 0,7ürik asit: 2,0kolesterol 277trigliserid 243hdl 54ldl 174vldl 49ast 16alt 17

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar iç açıcı değil.Kontrol altına alınması gereken bir kan şekeri var eşinizin.Ayrıca kolesterol ve trigliserit değerleri de yüksek. Muhtemelen hastanede kontrol altına alabilirler eşinizin kan şekerini.