Tahlil sonuçlarım; HbsAg 0,21 < 1 ?

Tahlil sonuçlarım:                                    VDRL    Negatif                       Lab: HORMON SONUÇLARI                                  HbsAg    0,21             < 1             Anti-HBs    162,71 pozitif    mIU/mL        < 10             Anti-HCV    0,04             < 1             Anti-HIV    0,18             < 1 Genital bölgede siğil çıktı ve bu testleri yaptırdılar ama ne anlama geldiklerini yorumlarsanız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş.Bu iki nedene bağlı olabilir.1.Hepatit B aşısı olmuşsunuz önceden ve bu nedenle bağışıklığınız olmuş2.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz ve sonrasında da vücudunuz buna karşı bağışıklık oluşturmuş.  Her 2 durumda da şu anda  bir hastalığınız bulunmadığını gösterir sonucunuz, korkulacak bir durum yok.