Tahlil sonuçlarımı gönderiyorum.Total Koletrol - 200- / AST - 51 - / ALT - 121 - / GGT Kilom ise 95.Yorumunuzu bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızı inceledim.Karaciğerle ilgili testleriniz yüksek.Kilo probleminiz de var.Kolesterol değeriniz ise normal sınırda.Kiloya bağlı karaciğerde yağlanma olabilir.Bu nedenle karaciğer enzimi testleriniz yüksek çıkmış olabilir.Benim önerim ultrason çektirerek karaciğerinizi de gözden geçirtmeniz.Ayrıca kilo vermeniz de gerekiyor.