Tahlil sonucumu erken yaptırmamın sebebi ilaç kullanacak olmam korunmadığım için adetimden önce yaptırmak zorunda kaldım

 Tahlil sonucumu erken yaptırmamın sebebi ilaç kullanacak olmam korunmadığım için adetimden önce yaptırmak zorunda kaldım ama <2,39 çıkmıştı ve hamile olmadığımı sanıp ilaçları kullandım ama adet olmadım ve hamileydim acaba neden çıkmıyor sonuçta ilişkiden 9 gün geçmişti

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir çok uyarıda bulunduk.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?https://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592Beta HCG değeriniz şu an itibariyle hamilelik olmadığını gösteriyor.