Tahlilimin sonucunu yorumlar mısınız?

Merhabalar Hocam Tahlilimin sonucunu yorumlarmısınız. NATİV PREPARAT Volüm5ml Konsantrasyon/ml 24milyon Total,Konsantrasyon 120milyon Motilite%50 HızlıProgresifHareket%8 YavaşProgresifHareket%25 ProgresifOlmayan%17 Harektsiz%50 Beyaz Kan Hücleri06milyon Nrml sperm Morfolojisi%6

Tahlil.com Cevabı : Hızlı progresif harekete sahip sperm yüzdeniz ve normal sperm morfoloji yüzdeniz düşük.