Morfoloji :normal %3 anormal:%97 cınsel perhz suresi 3 gun hocam bılgı alabılır mıyım?

Volüm:2.3 referans aralıgı 1.5ml Renk:gri-opak Ph:8.0 referans aralıgı 7.2 Spermatoza sayısı:38.000.000 İleri hareketli:%16 Yerinde hareketli:%43 Hareketsiiz:%41 Toplam ileri harektli sperm sayısı:13.984.000 Morfoloji :normal %3 anormal:%97 cınsel perhz suresi 3 gun hocam bılgı alabılırmıyım

Tahlil.com Cevabı : Normaş morfoloji yüzdeniz ve ileri hızlı harekete sahip sperm yüzdeniz düşük.

w************** :

Pekı hocam urolojı hekımıne gozukımmı cunku esım ozel doktora gıdıyor kadın doguma net bı bılgı alamıorux sperm arttırıcı onerıyorlar ılerde bıze sorun acarmı esım normsl yollardan hamıle kalabılırmı cunku bıtane doktor 1mılyonda 1hamıle kslırsn demıs esıme

Cevap:

Doktorlarınız gereken bilgiyi vermişler sizlere

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.