Tahlillerim; Kolestrol serum 263, HDL Kolestrol serum 41 .LDL Kolestrol serum 153.4,Trigliserid Serum 343 yorumlar mısınız?

Tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız ? Göğüste sol da kalp çevresinde ara ara ağrılar oluyor.Doktorum anjio önerdi.Tahlilleri tok vermiştim.Ne yapmalıyım.Kollestrol serum 263, HDL Kollestrol serum 41 .LDL Kollestrol serum 153.4,Trigliserid Serum 343

Tahlil.com Cevabı : Tahlilleri tok vermeniz doğru değil.Ortalama 10-12 saat açken vermeliydiniz.Değerler yüksek.Tok olmanız bu değerlerde yükselmeye yol açmış muhtemelen.Aç karına bir daha tahlil verin