Tahlillerimi yorumlamış ve ferritin için tahlil yaptırmamı önermiştiniz.Ferritin testim:63.31 çıktı.

Tahlillerimi yorumlamış ve ferritin için tahlil yaptırmamı önermiştiniz. Yaptırdım.Onlarıda yazıyorum. Babamın lösemi (AML ) nedeniyle vefat ettiğini söylemiştim. Şimdi tekrar tahlillerimi değerlendirmenizi rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.FE ( DEMİR ) ug/dL: 29TDBK ug/dL :254DEMİR BAĞLAMA KAPASİTESİ: 225FERRİTİN 63.31

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir tutarsızlık görülmekte.Depo demiri olan ferritin testi, hgb,hct ve tdbk normal iken demir ve demir bağlama sonucunuz düşük.Bu nedenle sonuçlarınızı bir hematoloji uzmanına yorumlatmanızı öneririm.