Takip amaçlı yaptırdığım tahlillerimde ilk defa PLT 127 çıktı. Normal referans aralığı.150-500 yazıyor.

Takip amaçlı yaptırdığım tahlillerimde ilk defa PLT 127 çıktı.Normal ref aralığı.150-500 yazıyor.Neden kaynaklanıyor olabilir,endişelenmem gereken bir durum var mıdır???

Tahlil.com Cevabı : Hafif bir düşüklük var,ancak bu haliyle endişe verici bir durum yok