Tam birleşme olmadan ilişki yaşadık. Gebelik testi negatif çıktı. Hamile olabilir mi?

3 hafta önce tam birleşme olmadan kz arkadasımda iç çamasırı varken bir ilişki yasadık.kız arkadasımda adet düzensizligi var.gebelik testi negatif cıktı. Kan testi 2 cıktı dediler bu 0 a cok yakın yani negatif dediler acil yardımcı olabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesinin bir hafta ve üzerinde yaşanması durumunda gebelik testini tekrar etmenizi tavsiye ederiz. Sonuç tekrar negatif çıkar ise büyük olasılıkla hamileliğin oluşmadığını söyleyebiliriz. Kız arkadaşınızın adet düzensizliği için ilgili bir doktora giderek muayene olması sağlığı açısından faydalı olacaktır.