Tam kan sayımında tüm değerler normal çıkmasına rağmen 130-400=?

Tam kan sayımında tüm değerler normal çıkmasına rağmen 130-400 referans aralığında olması gereken trombosit 110 bin/mm3 çıktı. Doktorum bu referansa göre 100 e kadar normal kabul edilebidiğini söyleyerek ek tahlil istemedi. Tekrarlamalımıyım?Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza katılıyorum