Test Detaylarım HBsAg : 0,514 - Negatif Anti Hcv: 0,044 - Negaif Anti Hiv 1/2+P24 Anitjen : 0,384 Negatif Teşekkürler ERKEK YAŞ 27

Merhaba Öncelikle Böyle Bir Sistem ve Bilgilendirmelerinizi Gerçekten Bizlere Psikolojik Destek Sağlamaktadır.Tüm Hocalarımıza Teşekkür Ederiz. Test Detaylarım HBsAg : 0,514 - Negatif Anti Hcv: 0,044 - Negaif Anti Hiv 1/2+P24 Anitjen : 0,384 Negatif Teşekkürler ERKEK YAŞ 27

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.