Test yaptım p2 Ag+ani-HIV sonuç negatif sample result p.250 positive result >=1.000 tam emin olamadım ne anlama geliyor

Merhaba Test yaptım p2 Ag+ani-HIV sonuç negatif sample result p.250 positive result >=1.000 tam emin olamadım ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı : Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem görülmüyor testlerde.