Tok karnına yapıldı doktor aç tok farketmez demişti sonuçları aynen yazıyorum Serbest T4 1.19 N(0,89 - 1,76) ng/dL

Merhaba 24 yasindayim tahliller adetimden 1 gün önce tok karnına yapıldı doktor aç tok fark etmez demişti sonuçları aynen yazıyorum Serbest T4 1.19 N(0,89 - 1,76) ng/dL TSH 1.58 N(0,57 - 5,6) mIU/L Prolaktin 17.61 Total Testosteron 58.01 N(

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.