TROMBOSİT sayısı 1250 iğne ve coraspirine başladık.ilaç harici neler yapabiririz?

TROMBOSİT sayısı 1250 iğne ve coraspirine başladık.ilaç harici neler yapabiririz.yemek.meyve.alternatif vs.iğnenin yan etkileri var mı?

Tahlil.com Cevabı : Trombosit yani PLT sayısı için 1250 oldukça düşük bir değer.Ancak 1250000′in kısltması olarak bu yazılan bir rakamsa o zaman da yüksek bir değer. Hangi yaş grubunda bir birey için soruyu sorduğunuzu belirtmemişsiniz ancak gıdadan çok ilaç tedavisi bu konuda yardımcı olacaktır