TSH 7,25, Serbsst T3 2,02, Serbest T4 0,0010

Tiroid tahlillerim TSH 7,25, Serbsst T3 2,02, Serbest T4 0,0010 olarak çıktığı ve tiroid bezi çok çalıştığı için aile hekimim tarafından endokrin ğrlik.gitmem tavsiye edildi.Henüz Endokrin polik.bulamadım çok korkuyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Korkmanıza gerek yok.bir çok kişide görülebilen ve kontrol altına alinabilen bir hastalık mutlaka endokrin doktoruna gideceksiniz diye bir şart yok dahiliye bölümüne de başvurabilirsiniz