Tsh sonuçlarını değerlendirir misiniz?

FT3 = 5.87 FT4= 16.68 TSH= 0.350 ANTİ-TPO = >1300.0 ANTİ-TG= 128.8 Yaş : 12 kız çocuğu . Troid hastası. 6 ayda bir tahlil yaptırıyoruz.İlaç kullanıyor.Bu tahlil sonucuna cevap alabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil sonuçları çocuğunuzun tiroid hastası olduğunu gösteriyor.Düzenli olarak çocuk endokrinoloji bölümüne takip ettirmemizi öneriyoruz.