TUM ULUSUN 23 NISAN BAYRAMINI KUTLAYARAK SIZDEN RICALARIMI ILETIYORUM. ISTENILDIGI GIBI ABNORMAL DEGERLERI VERIYORUM

TUM ULUSUN 23 NISAN BAYRAMINI KUTLAYARAK SIZDEN RICALARIMI ILETIYORUM. ISTENILDIGI GIBI ABNORMAL DEGERLERI VERIYORUM 01 HEMATOLOJI% (H) 6.8 44 ALERJI Eozinofil katyonik protein (H) 20.54 11 SEROLOJI Total IgE (H) 846.00 (REf.0-100) EN COK AKLIMA TAKILAN BU SONUC. TESEKKURLER&SAYGILARIMLA

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz alerjik bir bünyeniz olabileceğini gösteriyor