Tüp Bebek denemesi 5. gün embriyosu (Blastokist) konuldu?

Tüp Bebek denemesi 5. gün embriyosu (Blastokist) konuldu.. Herşey çok normal ilerledi... B hcg 12. gün....99 / 14.gün....157 / 16. gün....174 Hala kanamam yok...? Bu bir dış gebelik midir...? Doktorumuz ilaçları kesti ve 19. gün hcg de istedi.... Başka hiçbir açıklama yapmıyor....?? ACİL YARDIM

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerlerle dış gebelik tanısı koyulamaz, önümüzdeki günlerde yapılak beta HCG test değerlerinde yükselme ve nihayet ultrason muayenesinde de kesenin görülmesi durumunda gebelikten söz edebiliriz.