tup bebekte 18.gunum degerlerim cok iyi ultrasyona bir hafta kaldi ama bugun benim adet gunum sanki adet olacakmisim gibi bi agri var

enim tup bebekte 18.gunum degerlerim cok iyi ultrasyona bir hafta kaldi ama bugun benim adet gunum sanki adet olacakmisim gibi bi agri var sizce olurmuyum bu agrilar normalmi kahv3 akintim 9.gunden beri devam ediyo sizce dis veya kimyasalk gebe olmu hic yasamadim saha once ama korkuyorm

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz olasılıklar için bilimsel bir yorum yapılamaz, her hamilelikte bu yazdığınız riskler vardır..