Ultrasonda bakıldı ama kese görülmedi denildi ama sizce hamile miyim kese ne zaman oluşur ?

 Merhabalar. Adetim 2 gün gecikme oldu, test yaptım sonuç pozitif çıktı, kan testi yaptım pozitif çıktı. değer 536.. 34 günlük 4 haftalık hamileyim denildi ultrasonda bakıldı ama kese görülmedi denildi ama sizce hamile miyim kese ne zaman oluşur ?

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonda kese genellikle hamileliğin 4,5-5. haftasında belirginleşmeye başlar.