Ultrasonla baktığında kese görülmedi.

Son adetim 2nisan 7mayıs da kan tahlili yaptırdım ve 1465cıktı ve üstten ultrasonla baktıgnda kese görülmedi .doktor2gün sonra gelmemi istedi tekrr tahlil yapldı 2402 cktı.alttan ultrasonla baktı buseferkese görüldüama yavaş ilerlediğini rakamın 3binin üzerinde olması gerekirdi.bebekte sorun olurmu

Tahlil.com Cevabı : Sizi takip eden doktorunuz en doğru bilgiyi verecektir.  Bu bilgilerle bebekte sorun olup olmadığını söyleyemeyiz.