Ürobilinojen (URO) NORMAL NORMAL Glikoz (GLU) NEGATİF NEGATİF Aseton (Keton) (KET) NEGATİF NEGATİF Bilirubin (BIL) NEGATİF NEGATİF Protein (PRO) NEGATİF NEGATİF

29 yaşında 25 haftalık hamile bayan sonuçlarımı yorumlar mısınız?Ürobilinojen (URO) NORMAL NORMAL Glikoz (GLU) NEGATİF NEGATİF Aseton (Keton) (KET) NEGATİF NEGATİF Bilirubin (BIL) NEGATİF NEGATİF Protein (PRO) NEGATİF NEGATİF Nitrit (NIT) NEGATİF NEGATİF Reaksiyon (pH) 5 5 - 9 Dansite (S.G) [H] 1030 1015 - 1025 Hemoglobin [E] ++ NEGATİF Lökosit Esteraz [E] ++ NEGATİF Askorbik Asit [E] + NEGATİF Eritrosit 2 P/HPF 0 - 2 Lökosit [H] 28 P/HPF 0 - 4 Yassı Epitel [H] 15 P/HPF 0 - 3 Renal Epitel 1 P/HPF 0 - 2 Hyalen Silendir 0 P/HPF 0 - 2 Amorf 0 P/HPF Kalsiyum Oksalat Monohidrat 0 P/HPF 0 - 3 Kalsiyum Oksalat Dihidrat Kr. 0 P/HPF 0 - 3 Triple Fosfat Kr. 0 P/HPF 0 - 3 Ürik Asit Kr. 0 P/HPF 0 - 3 Mantar 0 P/HPF 0 - 2 Bakteri [E] +++ P/HPF NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir. İdrar kültürü yaptırmanızı öneriyoruz

s********** :

Yeni üyeyim aklıma takılan birkaç soru var 11/02 tarihinde progesteron tahlili yaptırdım 28,29 çıktı 18/02 beta hcg tahlili yaptırdım oda 2,00 çıktı doktorum progesteron çok yüksek hamile olabilirsin dedi cumaya kadar bekleyelim dedi sizce ben ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirmm

Cevap:

Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...Gebelik testini uygun zamanda yaptırmayıp erken test yaptıranlarda da bu tür negatif sonuçlar görülebilmektedir.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiğine dair bilgi almak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.