Ürobilinojen:normal,glukoz:negatif,bilirubin:negatif,keton:negatif

lökosit hüc:2,eritrosit hüc:0,kalsiyum oksalat:0,trible fosfat:0,urik asit kristali:0,hyalen silendir:0,yassı olamyan epitel:0,yassı epital:12,maya:0,ca0xd kristali:0,ca0xm kristali:0,ürobilinojen:normal,glukoz:negatif,bilirubin:negatif,keton:negatif,dansite:1030,pH :5,protein:negatif,nitrit:negatif

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normal.