Üstümüzde kıyafetlerimiz varken sürtünmeyle ilişki yaşadık.Hamile kalmış olabilir miyim?

Hocam iyi günler üstümüzde kıyafetlerimiz varken sürtünmeyle ilişki yaşadık bunu yaşamadan önce ve sonra boşalmamış ellerini de iyice temizlediğini söylüyor bir şey olmadığı halde gecikmişti bu ay bu olay olmadan önce de gecikiyordu hala olmadım yine de endişeliyim hamilelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda hamilelik ihtimalinden bahsedemeyiz.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.