Ustune gorme gibi bir durum olabilir mi? Hamile kalma ihtimalim var mi?

 Sevgilimle 27ocak gunu cinsel iliskide bulundum. Fakat bosalma gibi bir durum olmadi. Benim adetim duzensiz. Dun adet oldum fakat normal kanamadan bir miktar daha az. Fakat regl agrilari ayni. Ustune gorme gibi bir durum olabilir mi? Hamile kalma ihtimalim var mi?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Üstüne görme tekrar eden bir durum mudur? Nasıl anlaşılır?